Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczniczka z Lubartowa chce 500 tys. zł odszkodowania za katastrofę smoleńską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Ja żądam odszkodowania za straty moralne i finansowe (zadłużenie skarbu państwa i obciążenie spłatą części tego zadłużenia mnie, moich dzieci, wnuków i prawnuków) spowodowane 8-letnimi rządami PO-PSL, rozrostem biurokracji (od 150 tys. urzędników więcej w administracji publicznej wszystkich szczebli), malwersacjami, podsłuchami (ponad 2 mln podsłuchów tylko w 2014 r.) wywoływaniem niepokojów społecznych (atakowanie pokojowych pochodów obywateli - np. Marsz Niepodległości - prawdopodobnie przez pracowników tajnych służb lub tolerowanie tych działań przez grupki bandziorów), zagrożenie bezpieczeństwa państwa i podżeganie do konfliktu z innym państwem (tj. organizacja prowokacji polegająca na spaleniu obiektu na terenie wejścia do ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie) itp. itd. Wszystkie powyższe wydarzenia wywołały u mnie rozstrój nerwowy, doprowadziły do trwałego defektu psychologicznego w postaci permanentnego fqufienia na osoby wywodzące się z Partii Oszustwa i Malwersacji oraz Zjednoczonego Stronnictwa Lewych stołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jakby jakaś kufa... POlityczna, cycós?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba ma rację, politycy skłócili nas i zarabiają na tym fortunę. Głupcy dają się wciągać w ich gadaninę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moskwa też podziękuje pani Elżbiecie. Moskwa tez chce zamknąć sprawę. Gwiazda Lenina trafi do Lubartowa. Miasteczko będzie dumne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rownież mam traumę bo karmiłam piersią a to była trudna noc bo dziecko bardzo płakało wiec nie spałam a po informacji o katastrofie straciłam pokarm prosze o pomoc bo moje dziecko do tej pory jest poszkodowane ....odebrano mu wszystko co potrzebne do życia pokarm którego nie można bylo kupić w sklepie i aptece .... cierpiało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytanie ze zrozumieniem " PAŁA" do nauczania początkowego sie cofnij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczegóż to pani działaczka społeczna Wąs nie domagała się pełnego wyjaśnienia przyczyn katastrofy i odszkodowania od poprzedniej ekipy rządzącej? Czasu minęło wiele. Pani działaczka Wąs działa jak KOD. Byle robić zamieszanie i przeszkadzać obecnej ekipie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe że jedna śmierć jest "droższa" od innej... popieram Panią Elżbietę! Ten pozew ma otworzyć oczy autorom absurdalnej afery smoleńskiej i niesamowitych kosztów (z naszych pieniędzy) z tym związanych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za arogancja i szukanie rozgłosu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz do mnie dotarło ze moje problemy związane sa wlasnie z ta sytuacja , jestem załamany brakiem osób których nie ma. Pare groszy by sie przydało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta katastrofa wydarzyła się w dniu moich urodzin. Też mogę się starać o odszkodowanie? Dla mnie to trauma, bo nie mogę juz świętować w rocznicę straty rządu w tak tragicznych okolicznościach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram i czekam na ujawnienie całości rozmowy braci Kaczyńskich tuż przed katastrofą.Przeciez nie można dalej żyć w takiej trzymanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna to ona nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super autoreklama. Kto do tej pory wiedział o jakiejś działaczce? A teraz wszyscy wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów to nie miasto, to stan umysłu. W Polsce B nie interesujemy się niczym, poza końcem własnego nosa, dlatego jesteśmy w Polsce B. Popieram! W 2010 straciłem wiarę w mój kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, Pani Kochana! SZACUN!!! Też tak zaraz zrobimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pozew to bardzo inteligentna ironia do panującej sytuacji. Dziwię sie, że niektórzy jej nie zauważają i mocno się obrażają. Ale to już ich problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pytam jakie odszkodowania ? Tym ludziom nie należą siężadne odszkodowania jeśli to był zwykły wypadek. Byli przeciez ubezpieczeni, wiec nalezy sie rodzionom z ubezpieczenia. Co innego gdyby to był zamach, wina państwa itd... z jakiej racji z kasy podatnioków ida te odszkodowania i za co????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Lewartów ma takich "działaczy od siedmiu boleści" to współczuję......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...